باتوجه به موفقيت هاي موسسه آموزشي تتا

در بسط و گسترش متد بين المللي رياضيات آسان درايران و همچنين كسب مدال هاي رنگارنگ از مسابقات جهاني ، نمايندگي انحصاري موسسه تتا درايران براي سه سال ديگر تمديد شد.

 

 


قابل توجه مدیران منطقه ۷ تهران


اعلام نتایج مسابقات کشوری ریاضیات آسان ۱۳۹۷

دومین دوره مسابقات کشوری ریاضیات آسان روز جمعه پانزدهم تیرماه ۱۳۹۷ در محل دانشکده فیزیک و مهندسی هسته ای دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و نمایندگی های سراسر کشور به طور همزمان، برگزار گردید.
پس از مشخص شدن نفرات برتر هر پایه تحصیلی، مرحله دوم این رقابتها جهت مشخص شدن نفر برتر هر پایه روز سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ در محل دفتر مرکزی موسسه تتا برگزار گردید و ۷ نفر برتر جهت اعزام تیم جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ انتخاب شدند تا در رقابت با دانش آموزان برتر این متد در سطح جهان (کشورهای امریکا، کانادا، انگلستان، دانمارک و…) شرکت نمایند.
به گزارش روابط عمومی موسسه تتا دانش آموزان برتر منتخب عبارتند از:
۱- پایه پنجم:صوفیا محمدی از اصفهان
۲- پایه ششم:دیانا شیرانی از چهار محال و بختیاری
۳- پایه هفتم:عسل الوندی پور از تهران
۴- پایه هشتم:حسام الدین رزاقی از قزوین
۵- پایه نهم:مهتاب هاشم آبادی از سبزوار
۶- پایه دهم:کبری شیر محمدی از تهران
۷- پایه یازدهم:مصطفی نعمتی از تهران
با توجه به رویکرد مهارتی- رقابتی متد ریاضیات آسان هر ساله مسابقات جهانیEasy maths در دسامبر با حضور بیش از ۷۰۰ نفر دانش آموز دوره دیده ی این سیستم در کشور هند(دهلی نو) برگزار میگردد.
ریاضیات آسان متدی مهارتی و پیشرفته برای افزایش سرعت محاسبات ریاضی است که در چهار عمل اصلی به علاوه توان و جذر، سبب توسعه دقت، سرعت و اعتماد به نفس در حل مسائل می گردد. در سالهای اخیر تعداد رو به رشدی از موسسات آموزشی پیشرو و ممتاز در جهان به این رشته مهارتی، اقبال نشان داده اند و موسسه تتا بعنوان نماینده انحصاری شرکت ICMAS در ایران، هر ساله مسابقات کشوری این متد را به منظور شناسایی نفرات برگزیده از پایه تحصیلی پنجم ابتدایی تا یازدهم متوسطه جهت اعزام به مسابقات جهانی برگزار می نماید.
لازم به ذکر است تیم اعزامی به مسابقات سال گذشته(۲۰۱۷)موفق به کسب پنج مدال جهانی شدند.

 

نفرات برتر دومین دوره مسابقات کشوری ریاضیات آسان (مرحله دوم)


بسمه تعالی

اسامی نفرات برگزیده مرحله اول مسابقات کشوری

مرحله اول مسابقات کشوری ریاضیات آسان با بیش از ۱۲۰۰ شرکت کننده از سراسر کشور در تاریخ ۱۵ تیر۹۷ برگزار گردید و در پایان ۲۳ نفر برگزیده برای رقایت در مرحله دوم انتخاب شدند.

در مرحله دوم  که سه شنبه ۶ شهریور ۹۷ در محل دفتر مرکزی موسسه تتا برگزار می گردد ۷ نفر برتر به عنوان تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی انتخاب می گردند .

 

اسامی نفرات برتر دومین دوره مسابقات کشوری ریاضیات آسان (مرحله اول)


✅دومین دوره مسابقات کشوری ریاضیات آسان برگزار شد.

دومین دوره مسابقات کشوری ریاضیات آسان روز جمعه پانزدهم تیرماه ۱۳۹۷ در محل دانشکده فیزیک و مهندسی هسته ای دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و نمایندگی های سراسر کشور به طور همزمان، برگزار شد.

این دوره از رقابتها با هدف معرفی نفرات برتر این رشته برای اعزام به مسابقات بین المللی موسسه ICMAS که دسامبر هرسال در هندوستان برگزار می شود، انجام می گردد.

این مسابقات هر ساله به منظور شناسایی نفرات برگزیده جهت اعزام به مسابقات جهانی برگزار می شود، که علاوه بر اهدا لوح تقدیر و جوایز نفیس به نفرات برتر، منتخبین به این مسابقات اعزام می شوند تا در رقابت با دانش آموزان برتر این متد در سطح جهان (کشورهایی چون امریکا، کانادا، انگلستان، دانمارک و…) شرکت نمایند.

لازم به یادآوری است دانش آموزان منتخب اعزامی به مسابقات سال گذشته (۲۰۱۷) موفق به کسب یک مدال طلا دو مدال نقره و دو مدال برنز شدند.
این رقابتها هر سال با حضور دانش آموزان منتخب از پایه تحصیلی پنجم ابتدایی تا یازدهم متوسطه در کشور هند برگزار می شود.

ریاضیات آسان متدی مهارتی و پیشرفته برای افزایش سرعت محاسبات ریاضی است که در چهارعمل اصلی به علاوه توان و جذر، سبب توسعه دقت، سرعت و اعتماد به نفس در حل مسائل می گردد.
در سالهای اخیر تعداد رو به رشدی از موسسات آموزشی پیشرو و ممتاز در جهان به این رشته مهارتی، اقبال نشان داده اند.

www.tetaedu.net
۰۲۱-۴۴۲۰۹۱۱۰